robot kuchenny do gotowania, szukam

robot kuchenny do gotowania, szukam

Jakie polecicie urządzenie do kuchni, które pozwala w łatwy sposób gotować i piec? Nie ukrywam, że nie za bardzo się na tym znam i gotowanie nie sprawia mi przyjemność. Chciałabym sobie ułatwić sobie to zadanie.

Jasiu560

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o urządzenia kuchenne do pieczenia to na blogu https://rodzinagotuje.pl/index.php/czy-warto-kupic-thermomix/nowosc-thermomix-friend/ odnajdziecie mnóstwo przydatnych informacji.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Mnie się wydaje, że zanim kupi się jakiekolwiek urządzenie do kuchni to trzeba się zagłębić w jego parametry. Byłoby dobrze gdyby takie urządzenie można było przetestować i wtedy byłoby wiadomo czy oto nam chodzi.

Soryuj

Posty: 2

 
Przyznam racje tym, że takie urządzenie pozwala nawet osobom, które w ogóle nie potrafią gotować zrobić pyszne jedzenie. Moja znajoma nie zna się na gotowaniu, a teraz potrafi stworzyć coś wyjątkowego. Wybór przepisów jest tam bardzo dużo, dlatego każdy może dopasować to, co mu bardzo odpowiada.

strusiek

Posty: 16

 
Mnie się marzyło posiadanie robota kuchennego, ale na razie pozostanę przy marzeniach. Widziałam, że ma takie urządzenie bardzo dużo ciekawych funkcji. Często gotuje i piekę, ale nie mam też na to czasu. Ktoś, kto stworzył takie urządzenie o wszystkim pomyślał i chwała mu za to. Może kiedyś spełnię swoje marzenie.

TomekK

Posty: 5

 
Czytałem różne opinie o tym jak działają takie urządzenia. Myślę, iż jeżeli zakupi się produkt oryginalny i to bezproblemowo od producenta to wiemy, co otrzymujemy. Kupowanie urządzeń niewiadomego pochodzenia z allegro czy innych portali zawsze wiąże się z ryzykiem. Dla mnie to zbyt wysoka cena żeby ryzykować.

Jasio234

Posty: 3

 
Należałoby wybrać się na jakiegoś bloga gdzie opisują dokładnie takie urządzenie. Polecam to wykonać każdemu, kto zamierza je nabyć. Wtedy dowiecie się gdzie najlepiej kupować, albowiem to przecież jest bardzo istotne. Chcemy produkt nowy, na gwarancji i co istotne ma to być oryginał.

pawel253

Posty: 10

 
Widziałem gdzieś na reklamę jak testowali urządzenia wielofunkcyjne do gotowania i wyglądało to całkiem dobrze. Nie wiem jak by to było w praktyce, ale warto sprawdzić.

Black_Riot

Posty: 11

 
Przerabiałem już przeróżne urządzenia wielofunkcyjne i bywało z tym niesłychanie różnie. Na pewno trzeba stawiać na współczesne, lecz jednocześnie drogie rozwiązania, a wtedy są o mnóstwo większe szanse na to, że uda się uzyskać najlepsze efekty w własnej kuchni. Nic nie ma za darmo.

iDoRy

Posty: 2