kolonie legnica, opinie

kolonie legnica, opinie

Nie wiem, jak ma dziecko nauczyć pływania? Macie jakieś pomysły? Sam za dobrze nie pływam, dlatego czekam na porady.

nemiasty

Posty: 1

 
Wysłałem dziecko na obóz z Legnicy z firmą http://www.maris.org.pl i jestem faktycznie niezwykle zadowolony. Według mnie są najlepsi, albowiem nikt lepiej nie potrafi zorganizować dzieciom czasu jak właśnie oni.

syrena88

Posty: 6

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, ale trzeba mieć dużo cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, zatem według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam fachowców, którzy wiedzą, jak to robić.

usek

Posty: 14

 
Pływanie się bardzo przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna liczba ludzi, wobec tego nie warto ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, albowiem tak nam było wygodniej i dziecko o dużo szybciej nauczyło się pływać.

090913123

Posty: 3

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, ale trzeba mieć sporo cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, dlatego według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam specjalistów, którzy wiedzą, jak to robić.

Jacek1812

Posty: 27

 
Według mnie we własnym zakresie trudno jest nauczyć dziecko pływania. Zawsze są jakieś wymówki i nigdy to nie wychodzi tak jak trzeba. Doskonalszy będzie jakiś instruktor.

codePerformance

Posty: 13

 
Wysyłałem dziecko na kolonie z Legnicy i jestem zadowolony. Firma łączy zabawę i naukę pływania. ogólnie dziecko tam się nie nudziły. Według mnie to był super czas spędzony przez nich, wobec tego polecam wszystkim wybieranie właśnie takiej opcji.

namok

Posty: 9

 
Według mnie nauka pływania w Legnicy to tylko pod okiem faktycznie zdolnych instruktorów. Korzystałem z takich usług dla nastolatka i dzisiaj pływała o mnóstwo lepiej ode mnie. Sami nigdy dziecka nie nauczymy, bowiem nie wiemy nawet jak się za to zabrać.

kerad17

Posty: 4

 
Według mnie nauka pływania w Legnicy to tylko pod okiem naprawdę zdolnych instruktorów. Korzystałem z takich usług dla nastolatka i dzisiaj pływała o wiele lepiej ode mnie. Sami nigdy dziecka nie nauczymy, bo nie wiemy nawet jak się za to zabrać.

SkinNer7

Posty: 15

 
Nie za bardzo pomogę, bo tym temacie, bo się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, dlatego nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wtedy znać.

bartek33

Posty: 13