fotograf na imprezy okolicznościowe

fotograf na imprezy okolicznościowe

Jestem w wielkiej potrzebie ;-) szukamy z narzeczonym dobrego fotografa na nasz ślub. Ktoś, coś? Gdzie zamawialiście taki pakiet zdjęć i ile wyszło cenowo?

kombo87

Posty: 12

 
Różne są stawki za takie zdjęcia okolicznościowe. Dużo zależy od ilości zdjęć, ich jakości, ale też po prostu niektóre firmy lubią powindować ceny, bo ludzie i tak zapłacą:P

Kaazz

Posty: 16

 
Na chrzciny, czy komunię to ja bym fotografa na pewno nie zamawiał. Można spokojnie zrobić samemu zdjęcia. W każdym razie ja nie widzę takiej potrzeby, trochę to jest na siłę imho.

mack

Posty: 17

 
Na naszym weselu bardzo dobrze się sprawdziła firma Studio Movie – www.studiomovie.pl. Panowie pracowali we dwoje, wzięliśmy droższy pakiet, ale warto moim zdaniem. Dużo zdjęć, doskonała jakość, zdjęcia robili od przygotowań, aż do 2-3 w nocy około, także grubo po oczepinach jeszcze zostali.

Laleczk23

Posty: 11

 
Sama mam problem z fotografem...szukam, sprawdzam i póki co to mnie odsyłają z kwitkiem, bo nie mają wolnych terminów...to znaczy te firmy, których fotki mi się podobają nie mają.

Dr Nemo

Posty: 13

 
Z naszego wesela to wyszło bardzo dużo zdjęć, bo oprócz fotografa to jeszcze praktycznie każdy miał swoje aparaty, telefony, więc fotek na kompie to mam multum ;-) Powiem, że czasami te amatorskie foto nawet lepsze niż profesjonalne.

umberko3

Posty: 24