Zdjęcia produktów - dobra firma

Zdjęcia produktów - dobra firma

Witam serdecznie.

Kolega wspomniał mi, że dużą rolę podczas sprzedaży internetowej odgrywają wysokiej jakości zdjęcia. Możecie to potwierdzić?

A jeśli tak to kogo możecie polecić do fotografii produktowej?

1234_zero

Posty: 15

 
Witam serdecznie. Niewiele osób wie, iż klienci odwiedzający sklepy internetowe potrafią podjąć decyzję o zakupie nawet w 90 sekund. Nie ma wątpliwości, iż w dużym stopniu o decyzji na TAK decydują idealne fotografie, które potrafią zobrazować, jak dokładnie wygląda produkt będący w kręgu naszych zainteresowań.

irecki67

Posty: 21

 
Witam.

Porady, które znalazłem na łamach tego forum znacząco pomogły mi w znalezieniu odpowiedniej firmy, której przedmiotem działalności jest fotografia produktowa. Teraz mam nadzieję szybko wprowadzić zmiany w moim sklepie internetowym i wypatrywać efektów, jakie przyniosą.

Jarciok23

Posty: 25

 
Witam. Na co dzień coraz częściej dokonuję zakupów w Internecie. Sam zauważyłem, że najbardziej przekonywujące są dla mnie oferty sklepów, które opatrzone są wysokiej jakości zdjęciami produktów, jakich zakupem jestem zainteresowany. Nie mam wątpliwości, że dobre zdjęcia mogą poprawić sprzedaż.

iDuri

Posty: 15

 
Cześć.

Sklep internetowy to wymagający biznes, gdyż mamy do czynienia z najniezwyklej wymagającymi klientami. Inwestycji potrzebuje między innymi fotografia produktowa, jaka musi stać na satysfakcjonująco wysokim poziomie, o co wcale niełatwo.

giena1977a

Posty: 11

 
Hejka. Wybór najlepszego światła i wykonywanie mnóstwa zdjęć w różnych konfiguracjach to tylko dwie z wielu czynności, jakie należy wykonać, gdy naszym priorytetem jest najwyższej jakości fotografia produktowa. Z pewnością miał z nią do czynienia każdy posiadacz sklepu internetowego.

truskaweczka123

Posty: 20

 
Cześć. Trudno się dziwić rosnącemu zainteresowaniu usługami tj. fotografia produktowa, które naprawdę potrafią znacząco poprawić sprzedaż w sklepie internetowym, jak i wizerunek produktów prezentowanych choćby w gazetkach reklamowych.

W mojej opinii do takich zadań idealnie nadaje się http://www.produktownia.pl/fotografia-produktowa/.

taxi22

Posty: 23

 
Witam serdecznie. Niedawno zainwestowałem w fotografię produktową i jestem bardzo zadowolony z kroku, który poczyniłem. Co prawda kosztowało mnie to niemało, aczkolwiek zyskałem zarówno bardzo dużo. Każdy produkt w moim sklepie posiada aktualnie wysokiej jakości zdjęcie.

Piotrek.P

Posty: 25