Fotobudka Rzeszów, kogo polecicie?

Fotobudka Rzeszów, kogo polecicie?

Witam, chcę zrobić imprezę z niezłym jajem, szukam fotobudki rzeszów. Jeśli coś znacie, czekam.

Może wiecie, co oni dokładnie proponują, jak to wygląda cenowo?

jajosz12

Posty: 7

 
Bez owijania w bawełnę fotobudka rzeszów to najlepsza atrakcja na dużą imprezę jaką można wymyślić, lepsza nawet od karaoke. Jak chcecie mogę podzielić się z wami na pw fotkami zrobionymi w takiej budce. Nie lubię malkontentów, którzy nie spróbowali ale mają najwięcej do powiedzenia na nie.

kliczko899

Posty: 40

 
Oj gruba była jazda. Szczególnie z tymi rekwizytami. W 100% polecam taką zabawę z fotkami. Chętnym mogę pokazać najzabawniejsze fotografie, żeby wiedzieli w czym rzecz i nie obawiali się wynająć fotobudki rzeszów.

szymon2626

Posty: 16

 
U nas było niesłychanie „na wesoło”.

Możemy polecić fotobudkę rzeszów http://www.czekomania.pl/fotobudka.html. Mieliśmy mieszane przypuszczenia, co to może być, natomiast nie było pożądane byłoby się niczego obawiać. Taka fotobudka to gwarantowana ekstra zabawa.

Morchepl

Posty: 20

 
Kumpela wynajmowała taką fotobudkę rzeszów. Byłam na tej imprezce, dlatego szczerze mogę polecić takie robienie fotek. Nigdy tak dobrze się nie bawiłam. Po drugie im więcej jest osób, tym jest śmieszniej, nasza ekipa liczyła ponad 30 osób, a fotobudkę mieliśmy na 2 godziny, czasu jednak nam zaczęło brakować. Bo każdy chciał jeszcze.

wierter

Posty: 19

 
Oj gruba była jazda. Zwłaszcza z tymi rekwizytami. W 100% polecam taką zabawę z fotkami. Chętnym mogę pokazać najzabawniejsze zdjęcia, żeby wiedzieli w czym rzecz i nie obawiali się wynająć fotobudki rzeszów.

Boberkowy

Posty: 18

 
Miałam styczność z fotobudką rzeszów. Lepiej chyba nigdy się nie bawiłam. To bardzo oryginalna atrakcja. I oczywiście pamiątka w postaci odjazdowych zdjęć.

Hoteowo24h

Posty: 17

 
Opinie o fotobudce rzeszów mam jak najlepsze. Nasza ekipa starsznie fajnie się bawiła, uśmialiśmy się i mamy ekstra foty. Poza tym nie ma nikogo, komu nie podobałyby się one i miał nam coś do zarzucenia, że głupio się bawiliśmy.

czertwin

Posty: 16