Tani fotograf ślubny

Tani fotograf ślubny

Kto u was na ślubie pstrykał zdjęcia? Chciałbym znaleźć kogoś nie za drogiego, ale solidnego. Chodzi głównie i zdjęcia reportażowe.

Kogoś zaproponujecie?

874509

Posty: 18

 
Faktycznie wybór jest teraz duży. Kiedyś było kilku fotografów na krzyż, a teraz...:) My z mężem zdecydowaliśmy się zupełnie przypadkiem na http://www.ewastachowiak.pl i nie żałujemy. Patrzyliśmy po cenach i tutaj było wyjątkowo okazyjnie, a jakość zdjęć jak najbardziej na fajnym poziomie. Myślę, że warto.

Franuś34

Posty: 25

 
Ech przypomniały mi się czasy kiedy wchodziły do użytku polaroidy :D Ale był szał, każdy był wtedy fotografem, kto coś takiego miał...a takich szczęśliwców nie było zbyt wielu. Nam wujek taki sprzęt przywiózł, aż z Hameryki :)

Woodnik64

Posty: 38

 
Im wcześniej zaklepiesz fotografa tym lepiej, bo dużo firm ma napięte terminarze...My korzystaliśmy z oferty http://www.ewastachowiak.pl i wyszło ekstra.

Zdjęcia z reportażu i sesji wykonane z największą precyzją, niebanalne, do dziś budzą uśmiech na naszych twarzach :D

DaNceR

Posty: 21

 
U nas to była panika, bo na miesiąc przed ślubem byliśmy jeszcze bez fotografa i orkiestry! Wyobrażasz to sobie? :) Bo ja nie:P Ale na szczęście wszystko udało się dopiąć, dosłownie na ostatnią chwilę :))

giena1977a

Posty: 20

 
Ach mi koleżanka pokazywała ostatnio fotki ze swojej sesji ślubnej to po prostu poezja! Szkoda, że nie spytałam kto jej im zrobił te fotki...

eGall

Posty: 24