Artystyczne fotografie niemowlęce

Artystyczne fotografie niemowlęce

Cześć, póki jestem w ciąży chciałabym to wykorzystać i zrobić pamiątkową sesję zdjęciową. Może znacie fotografa, najlepiej kobietę, która wie, jak zrobić ładne zdjęcia, a przy okazji udostępnia profesjonalne portfolio?

egan176

Posty: 19

 
Z Ewą Kuczyńską proszę się skontaktować w sprawie zdjęć ciążowych, ewagraphy.com. Nie tylko zrobi fajne fotki, ale też je właściwie przygotuje. Korzystałam dwa razy podczas chrztu i później przed narodzinami dziecka. Pani Ewa ma bardzo artystyczne, reporterskie podejście.

Nowe2014

Posty: 24

 
Ja bym na twoim miejscu stawiała na kobietę fotografa, bo z reguły przy takiego typu sesjach lepiej kontaktują się z dzieciaczkiem, a to jednak sprawa kluczowa, żeby nie było sztuczności.

Snaco

Posty: 25

 
Lepiej oceń na czym ci zależy. O wiele lepiej wyglądają zdjęcia reporterskie, naturalne, nie robione masowo. Warto też podpisać umowę, żeby nie było żadnych nieporozumień, co do jakości.

PucH2

Posty: 16

 
Dużo zdjęć niemowlęcych udostępnia na swojej stronie pani Ewa Kuczyńska (ewagraphy.com). Zajmuję się trochę amatorsko tego typu zdjęciami i pani Ewa jest moim wzorem do naśladowania. Według mnie jedna z lepszych ofert na rynku i pod względem jakościowym oraz cenowym.

apepsi1983

Posty: 22

 
Polecam panią Ewę Kuczyńską (ewagraphy.com). Poznałam ją przez znajomą. Zrobiliśmy naprawdę fajną sesję. Pani Ewa ma super podejście do dzieci i stawia na naturalność. Skorzystałam z wydruku niektórych zdjęć na płótnie i rozdałam jako prezent w najbliższej rodzinie. Super pamiątka :)

roudee22

Posty: 32