fotografia rodzinna we Wrocławiu, komu zlecić ?

fotografia rodzinna we Wrocławiu, komu zlecić ?

Dzień dobry. Potrzebuję zrobić szybko fotografię noworodkową we Wrocławiu. Będę wdzięczna za odpowiedzi.

acztus45

Posty: 2

 
Myśle, że najlepszym miejscem na wykonanie fotografii noworodkowej jest własny dom. Maluszek czuję się u siebie bezpiecznie i my też możemy go spokojnie przebrać czy też nakarmić. We Wrocławiu jest dużo ofert, które oferują sesje w domu klienta.

TomekK

Posty: 8

 
Widziałam fantastyczne zdjęcia noworodkowe na różnych stronach fotografów z Wrocławia. Ja jednakże bała bym się powierzyć mojego dziecka byle jakiemu fotografowi, taka osoba musi być naprawdę profesjonalna i lubić pracę z dziećmi. Szukałbym takich osób w gronie znajomych, którzy wykonywali już takie sesje zdjęciowe.

Hunka

Posty: 5

 
Ja robiłam sobie fotografię rodzinne we Wrocławiu. Możesz wejść na stronę http://www.ewafoto.com i zobaczyć w galerii zdjęcia jakie Pani Ewa wykonuję. Ja z całego serca polecam.

dof77

Posty: 13

 
Śliczne są fotografie noworodkowe. We Wrocławiu jest dużo firm, które oferują takie usługi.

michał

Posty: 5

 
Fotografię ciążową miałam robioną pod Wrocławiem. Namówił mnie do niej mąż. Jestem bardzo zadowolona ze zdjęć.

labuh

Posty: 17

 
Ja mam zrobionych kilka fotografii ciążowych z przeróżnych miejsc Wrocławia. Fotografie są świetne, pamiątka na całe życie.

xacax

Posty: 3

 
Jeszcze nie orientowałam się, czy są we Wrocławiu dobre firmy, które wykonają profesjonalne fotografie rodzinne. Ale powoli zaczynam się za nimi rozglądać.

Nowe2014

Posty: 24

 
Fotografie noworodkowe trzeba robić tylko u doświadczonych fotografów we Wrocławiu, aby dziecku nic się nie stało podczas sesji.

AdamDzii

Posty: 8