Bielizna wyszczuplajaca

Bielizna wyszczuplajaca

Dobry producent bielizny wyszczuplającej jest mi potrzebny. Kogo polecicie, a jakiej bielizny lepiej nie kupować? Często w marketach widzę, że leżą takie rajstopy czy body, ale jakoś nigdy nie mam przekonania do takich rzeczy z dużych hipermarketów.

Black_Riot

Posty: 6

 
Ja powiem tak, ze swojego doświadczenia – bielizna wyszczuplająca jest fajna i faktycznie pomocna, ale też nie można przesadzać z jej używaniem. Chodzenia każdego dnia po wiele godzin to ja bym raczej polecała. Raczej jest to rozwiązanie na specjalne okazje, na kilka godzin raz na jakiś czas.

Kaazz

Posty: 8

 
Różnej klasy sprzedają bieliznę tego typu, są lepsze i gorsze modele. Na pewno trzeba by sobie przetestować już na sobie i swoim ciele, bo też każdy ma inne proporcje, inny kształt ud, pośladków czy brzucha, także może się okazać, że to co odpowiada jednej kobiecie będzie zupełnie nie do założenia dla innej.

Kitas

Posty: 8

 
Zawsze myślałam, że taka bielizna nie będzie mnie dotyczyć, ale po ciąży ciało mi się mocno zmieniło na minus i sama się za takim body, czy majtkami rozglądam. Skoro można i są takie możliwości, to czemu nie skorzystać?

wisełka88

Posty: 8

 
Ponoć bielizna wyszczuplająca jest bardzo popularna wśród tak zwanych – gwiazd. Dlatego one tak dobrze potem wyglądają w telewizji, na koncertach, w filmach i tak dalej. Ciekawe jakich marek mają te ubrania...

Acclaim

Posty: 12

 
Rozglądam się za gorsetem do sukni ślubnej i internetowo to ciężko będzie coś dobrać a w sklepach stacjonarnych u mnie w mieście to praktycznie nie mają takich rzeczy. No i jest problem. Udało się wam zamówić gorset online tak żeby faktycznie dobrze leżał, nie podwijał się i odpowiednio ścisnął?

Hoteowo24h

Posty: 15

 
Ja się przekonałam do bielizny od Orirose. Na stronie orirose.pl mają ich oryginalne rzeczy. W innej bieliźnie nie byłam w stanie chodzić, wszystko mnie uwierało, cisnęło aż za mocno, albo z drugiej strony nie opinało tak jakbym chciała i efekt modelowania był delikatnie mówiąc słaby. Tutaj jest okej, idealny ucisk, rajstopy są jak druga skóra, praktycznie się ich nie czuje, za to w udach te cenne centymetry można zdjąć.

Klumer5

Posty: 15

 
Poprawiło się na pewno jeśli chodzi o jakość sprzedawanej bielizny korygującej. Jeszcze te kilka lat temu to żeby coś profesjonalnego i wygodnego dostać to trzeba było zapłacić jak za złoto. Teraz jest większa konkurencja, można przebierać w producentach także automatycznie cenowo wygląda to dużo lepiej.

Lupusx

Posty: 8

 
Moja siostra wiem że chodzi dość często w korygującej bieliźnie i faktycznie jak się na nią patrzy to wygląda bardzo szczupło mimo że niedawno po raz drugi w życiu rodziła. Z tym że ona te bieliznę kupuje za naprawdę dość duże pieniądze, mi byłoby szkoda aż tyle płacić powiem szczerze.

irecki67

Posty: 17

 
Pojawiło się ostatnio na rynku dużo producentów bielizny modelującej. I właśnie sama się zastanawiam czy drożej to zawsze oznacza lepiej. Co myślicie? Żeby faktycznie bielizna była wygodna i skuteczna to trzeba więcej wydać, czy może są jakieś bardziej budżetowe propozycje?

Damiano

Posty: 19