Projektowanie ubiorów, kogo polecicie ?

Projektowanie ubiorów, kogo polecicie ?

Witam, pilnie szukam na zbliżający się sezon osób, które dobrze znają się na projektowaniu ubiorów. Piszcie, dajcie znać.

HalskiPol

Posty: 5

 
Sprawdziliśmy na własnej skórze. Dokładnie skorzystaliśmy z oferty projektowanie odzieży denim, bo w tym się specjalizujemy. Końcowy efekt zrobił na nas niemałe wrażenie, ale największe na klientach. Opłacało się zainwestować w specjalistyczną usługę. Nie należy do tanich, ale inwestycja jest przyszłościowa.

sooya

Posty: 26

 
To kobieta, jakiej bez problemu można zawierzyć własne biznesowe plany odnośnie produkcji odzieży. Jest specjalistką od projektowania kolekcji ubiorów. To dzięki niej obecnie mogę powiedzieć, iż jestem zadowolona ze swojej własnej działalności. Takie wsparcie również odnośnie analizy rynku, jakie zrobiła dla mnie jest bardzo pomocne. Szczerze polecam http://www.projectfashionlab.pl

matek562

Posty: 11

 
Sama zajęłam się projektowaniem ubiorów dla swojej firmy, ale widzę jednak, że będę potrzebowała profesjonalnego wsparcia. Powód ? Nie radzę sobie za podążaniem za modą :) do tego trzeba jednak mieć głowę i talent. Na początek wystarczyło, ale żeby zyski były naprawdę ok to trzeba konkretnej współpracy.

Miluśkooo2

Posty: 21

 
Trzeba sobie postawić granice. Dopóki sam zajmowałem się projektami ciuchów nie było do końca tak dobrze. Też skorzystałem z profesjonalnej oferty opracowywania i analizy trendów w Łodzi, dopiero zaczęło się kręcić ok

Black_Riot

Posty: 10

 
Proszę ile można zaradzić, jak ma się specjalistyczne wsparcie. Mnie też chyba taka usługa jak projektowanie odzieży casual by się przydała. Nie do końca wszystko potrafię :)

5666687

Posty: 22

 
Dla firm produkcyjnych odzieży to chyba najlepsze rozwiązanie. Nie da się robić wszystkiego samemu. Ja korzystam z pomocy przy projektowaniu ubiorów i wychodzę na tym niezmiernie dobrze :)

bartek33

Posty: 10

 
Bardzo cieszę się, że znalazłam ten adres, a raczej ktoś mi go tutaj polecił. Już na samym wstępie jestem zadowolona z perspektyw :) To rzeczowa osoba, która ma pojęcie o projektowaniu odzieży, działa w Łodzi.

PaweL

Posty: 7

 
Proszę ile można zdziałać, jak ma się specjalistyczne wsparcie. Mnie też chyba taka usługa jak projektowanie odzieży casual by się przydała. Nie do końca wszystko potrafię :)

pzkpv

Posty: 21

 
Dzięki takim właśnie ofertom jak tu proponowane projektowanie odzieży casual można być pewnym, iż nie utopi się pieniędzy. Czasami też korzystamy z usług projektowania przede wszystkim, jeśli zależy nam na ekstra sprzedaży. Zapłacić za usługę trzeba, natomiast jest pewność, iż dostaje się faktycznie chodliwy projekt, niewątpliwie wybierając kogoś fachowego.

renia00

Posty: 13