Odzież damska duże rozmiary, kupię online ?

Odzież damska duże rozmiary, kupię online ?

Hej. Potrzebuję pomocy, ponieważ interesuje mnie odzież damska dla puszystych pań. Póki co nie udało mi się znaleźć ciekawego sklepu internetowego z fajnym asortymentem. Z jakich sklepów korzystacie?

urszulka34

Posty: 12

 
Idealnie zdaję sobie sprawę, jak trudno dostępna jest odzież damska olbrzymie rozmiary. Szukam jej nieustannie sprawdzając wszystkie powstające sklepy stacjonarne, niemniej jednak tylko kilka z nich jest godna rekomendacji. W innych znajduję dość standardowe, a zarazem okropne ciuchy. W sieci jednakże jest doskonalszy wybór.

czes212

Posty: 59

 
Nie mam kompleksów z powodu mojej wagi. Mam z kolei problemy, aby zdobyć odzież damską xxl w atrakcyjnych cenach. Albo brak wyboru albo absurdalne ceny.

Klarka34

Posty: 15

 
Mam świadomość, że odzież damska dla puszystych pań jest dostępna także w sieci, aczkolwiek nie bardzo pasuje mi zamówienie ciuchów „na oko”. Bardzo często rozważam pomiędzy dwoma rozmiarami, a odmienianie ich za pośrednictwem kuriera lub poczty to dość uciążliwa sprawa.

edyta123

Posty: 12

 
W moim wypadku za tym, iż odzież damską xxl kupuję w sklepach internetowych zadecydował przede wszystkim asortyment. Z reguły bił on na głowę sklepy stacjonarne, więc nie widziałam nawet między nimi konkurencji.

MisiekKce

Posty: 14

 
Zawsze, gdy potrzebna jest mi odzież damska duże rozmiary to wybieram asortyment tej firmy: http://www.maxilady.pl. Są w stanie zaspokoić moje potrzeby :)

franek22

Posty: 9

 
Na przestrzeni ostatnich lat przybyło mi nieco kilogramów i poznałam kolejny problem, jakim są trudności w zdobyciu produktów mieszczących się w kategorii odzież damska dla puszystych pań. Czasami graniczy z cudem, aby zdobyć atrakcyjny produkt.

gerdi

Posty: 15