auto blueberry, który sklep ?

auto blueberry, który sklep ?

Interesują mnie nasiona auto ak 47 ale nie wiem czy można je w ogóle w Polsce zamówić? Gdzie Wy je kupujecie?

ciopix

Posty: 1

 
Wszystkie osoby, które chcą zamówić auto lemon haze ofertę znajdą na https://panpestka.pl/product/auto-lemon-haze/. W ogóle można tutaj znaleźć wiele ciekawych informacji.

Marioleczka

Posty: 5

 
Obecnie w Polsce marihuana lecznicza jest legalna. To ma wiele zalet, bo można o wiele łatwiej ją zamówić dla siebie i wypróbować. Na razie nie ma szans na to, aby można było w swoim domu hodować marihuanę leczniczą. Może za kilka lat się to zmieni, ale na razie musimy kupować nasiona tylko do kolekcjonowania.

Miernnn34

Posty: 5

 
Wybór nasion konopi jest bardzo duży, dlatego warto odwiedzić sklep internetowy, który jest w nie zaopatrzony. Kupować możemy, ale siać już nie możemy i trzeba o tym pamiętać. Te nasiona, które są sprzedawane są według prawa dla kolekcjonerów.

strusiek

Posty: 4

 
Zamawiałem nasiona marihuany leczniczej i wszystko przyszło dobrze zapakowane. Należałoby skorzystać z oferty firmy, jaka zna się na tym, co sprzedaje. Wtedy można nie tylko coś zamówić, natomiast zebrać ważne informacje.

Kitas

Posty: 2

 
Dla tych, którzy nie mają doświadczenia auto og kush to idealna roślina. Nie wymaga zbyt wiele, ale daje plony. Jest to roślina automatycznie kwitnąca i to jej wielka zaleta. Przynajmniej ja w takich kategoriach to rozpatruje. Jest to roślina, która maksymalnie jest w stanie wykrzesać od siedemnastu do dziewiętnastu procent THC.

znamsienatym

Posty: 10

 
Na temat marihuany medycznej można dzisiaj wiele poczytać w Internecie. Jest to marihuana, która nie powoduje halucynacji, bo nie zawiera praktycznie w ogóle THC.

Sagerrak

Posty: 2