masaz stop slask, poszukuję!

masaz stop slask, poszukuję!

Ktoś stosował masaz stop slask i czy to faktycznie działa tak dobrze? Proszę o jakieś informacje w tym temacie.

Bierny67

Posty: 2

 
Gdyby nie masaz tarnowskie góry to cierpiałabym dalej na bóle stawów, choroby układu krążenia, a tak czuje się po prostu wspaniale i jestem szczęśliwy.

12erBis

Posty: 5

 
Byłem kilka raz i mnie masaz tarnowskie góry naprawdę pomógł. Miałem kłopoty z nerwami, albowiem mam stresującą pracę, natomiast fizjoterapeuta wiedział, co ma robić i naprawdę zrobił to po mistrzowsku. Polecam wszystkim osobom takie masaże, albowiem dają mnóstwo radości. Przyjemniej raz w miesiącu jestem na takim masażu.

iHS

Posty: 17

 
Nie sądziłem, że masaz stop slask może pomóc na problemy z krążeniem i sercem, ale u mnie to naprawdę bardzo dobrze zadziałało. Cieszę się, że zapisałem się na taki masaż i że mi tak bardzo szybko pomógł. Polecam to innym.

sthEn

Posty: 5

 
Wybrałam masaz tarnowskie góry i powiem, że naprawdę to działa. Nie jestem tak zdenerwowana jak dawniej, co pozytywnie wpływa na moje relacje z całą rodziną.

MisiekKce

Posty: 39

 
Polecam stronę http://www.grafzdrowie.pl, bowiem można tutaj odszukać dokładnie taki masaz stop slask, jaki daje bardzo dobre efekty. Jestem bardzo zadowolony, bowiem relaksuje się i przy okazji sporo na tym może zyskać moje zdrowie. Wszystkim mogę polecić ten gabinet, bowiem faktycznie pożądane byłoby tam zajrzeć.

wiesław11

Posty: 8

 
Nie sądziłem, że masaz stop slask może pomóc na problemy z krążeniem i sercem, lecz u mnie to rzeczywiście niesłychanie dobrze zadziałało. Cieszę się, że zapisałem się na taki masaż i że mi tak niesłychanie szybko pomógł. Polecam to innym.

JasioJasio

Posty: 4

 
Na mnie masaz tarnowskie góry działa kojąco, dlatego uwielbiam tam leżeć i się relaksować. Innym też to polecam szczególnie po trudnym stresującym dniu pracy. Wówczas działa to jeszcze lepiej i skuteczniej na nas.

kamKam45

Posty: 20

 
Gdyby nie masaz tarnowskie góry to cierpiałabym dalej na bóle stawów, choroby układu krążenia, a tak czuje się po prostu wspaniale i jestem szczęśliwy.

labuh

Posty: 13

 
Wybrałam masaz tarnowskie góry i powiem, iż rzeczywiście to działa. Nie jestem tak zdenerwowana jak dawniej, co pozytywnie wpływa na moje relacje z całą rodziną.

pawel253

Posty: 11