budowa domów szkieletowych

budowa domów szkieletowych

Jak myślicie czy dom szkieletowy się dobrze sprawdzi jako całoroczny dom? W sieci sporo na ten temat czytałem i tak się zastanawiam jak to w praktyce wygląda, czy się warto na taką inwestycję zdecydować czy jednak trzymać się klasycznego murowanego projektu?

Antekkk

Posty: 2

 
Oczywiście nie wiem jak to dokładnie wygląda jeśli chodzi o aspekty praktyczne i trwałość takiego domu, ale pod kątem cenowym te oferty są naprawdę atrakcyjne.

MisiekKce

Posty: 3

 
Ja też dużo szukałem informacji o tych domach, ostatecznie zdecydowałem się na jeden z projektów dostępnych w firmie www.drewdom-radom.pl. Kompleksowa oferta, dużo do wyboru projektów, ale jednocześnie można też liczyć na ich pomoc przy wyborze więc jak nie do końca wiedziałem na co się zdecydować to faktycznie po rozmowie z nimi jakoś łatwiej było decyzję podjąć.

ZPL33

Posty: 22

 
Kiedyś głównie budowano z drewna i ludzie jednak cały rok tam mieszkali więc obecnie to trochę dziwne, że się ludzie zastanawiają czy taki szkieletowy dom to w ogóle może mieć charakter całorocznego budynku.

TomekK

Posty: 5

 
Też się trochę zastanawiałem nad tego typu domem, ale na tą chwilę za bardzo nie wiem czy iść w tym kierunku faktycznie przydałby się głos kogoś kto taki dom ma i może coś więcej na jego temat powiedzieć.

TomekK

Posty: 9

 
Wydaje mi się, że warto iśc w dom z drewna, bo rozwiązanie jest ekologiczne, buduje się szybciej i dodatkowo można taką konstrukcję postawić taniej więc w ogólnym rozrachunku właściwie same plusy z tego są.

dominikk5

Posty: 6

 
Domy szkieletowe z tego co mi się wydaje nie powinny być kłopotliwe jeśli chodzi o całoroczne zamieszkanie. W końcu kiedyś ludzie stale w takich domach mieszkali i raczej nie było z tym wielkiego problemu więc wydaje mi się, że i teraz spokojnie można coś takiego zbudować.

Black_Riot

Posty: 2