barrisol w Warszawie, szukam

barrisol w Warszawie, szukam

Witam. Mam pytanie, czy znacie jakąś sprawdzoną firmę zajmującą się sufitami Barrisol w Warszawie. Zależy mi tylko na profesjonalistach, którzy na co dzień mają styczność z takimi rzeczami. Z góry dziękuję.

Laleczka4

Posty: 3

 
Też czekam na propozycje :) Zależny jestem od wykończenia wnętrz, bo na obecną chwilę nie mam czasu na samodzielne remonty. Jak polecacie kogoś z Warszawy, to też byłbym chętny. Mam dom wyremontowania całe piętro dom. Ściany do wyburzenia, przebudowa, tynki, sufity, malowanie. Słowem od podstaw :D

allegrowicz65

Posty: 11

 
http://napinane-warszawa.pl/wykonczenie-wnetrz/zakres-prac to link do dobrej firmy remontowej, jaka wykonała dla nas kawał dobrej roboty, jeśli chodzi o wykończenie wnętrz. Firma z Warszawy, jaka działa w całym województwie mazowieckim. Na stronie mają dokładną ofertę. Polecam. Osobiście jestem bardzo zadowolony.

Lupusx

Posty: 6

 
Za sufit Barrisol mało nie zapłacisz, tym bardziej że to Warszawa :) Natomiast tak generalnie to efekt jest szczególny. W sumie nie da się go porównać do żadnego innego wykończenia. Poza tym masz pewność co do trwałości. Zdecydowałem się na taki wybór, bo takiego sufitu nie musisz zmieniać, czyścić poprzez wiele ładnych lat. Polecam

Bialy_Wilk

Posty: 19

 
Jak coś, to ja też skorzystam :) Poszukuję kogoś od remontów w Warszawie. Mam do wyremontowania dom po babci. Niesłychanie sporo pracy. Z wieloma rzeczami nie dam sobie rady sam.

bartolini

Posty: 14

 
Najlepiej skorzystaj z jakiejś kompleksowej firmy remontowej, jaka umożliwi ci wszelkie konieczne usługi. Możesz wówczas negocjować cenę. Jak zdasz się na paru usługodawców od remontów w Warszawie, zapłacisz więcej.

beata77

Posty: 10

 
Najlepiej skorzystaj z jakiejś kompleksowej firmy remontowej, która zapewni ci wszelkie potrzebne usługi. Możesz wtedy negocjować cenę. Jak zdasz się na kilku usługodawców od remontów w Warszawie, zapłacisz więcej.

Klaudi

Posty: 13

 
Tak na pewno bym nie chciał. W sumie jak już zdecydować się na coś takiego, to na lata. Oglądałem wiele ofert sufitów napinanych w Warszawie i niektóre z nich naprawdę wywarły na mnie ogromne wrażenie. Najbardziej podobają mi się sufity lustrzane. Te mają wyjątkowy efekt. Może podeślecie jakieś zdjęcia?

Miluśkooo2

Posty: 15

 
Jak znacie dobre firmy usługowe od remontów w Warszawie, dajcie znać. Na szybko muszę odnaleźć kogoś od wylewek i parkietów. Potem będzie mi też konieczny ktoś od kompleksowego wykończenia wnętrz. Musze mieć pewność, że to specjaliści, jakich można na kilka miesięcy zostawić samemu.

Heru76

Posty: 23