rekuperatory w Skawinie, gdzie szukać?

rekuperatory w Skawinie, gdzie szukać?

Witam. Proszę o pomoc w znalezieniu fachowca od rekuperatorów w Skawinie. Może orientujecie się w tej branży i możecie kogoś polecić. Bardziej chodzi mi o jakąś znaną firmę usługową.

QQrydza

Posty: 5

 
Różnica jest w kosztach eksploatacji pewnie, bo w tych nowych centralach wentylacyjnych nie musisz tak w wielu przypadkach wymieniać filtrów, a to przecież dodatkowy koszt. Poza tym jeżeli już miałbym się zdecydować na montaż rekuperatorów, to wybrałbym profesjonalnego usługodawcę w Skawinie.

@marcelko

Posty: 9

 
To może jak znacie więcej fachowców w tym regionie, to piszcie. Im więcej poleceń, tym lepiej. Wtedy można z każdym z nich się skontaktować i zapoznać z dokładną ofertą. Tak nawiasem mówiąc, podobno takie rekuperatory muszą być urządzeniami najnowszej generacji. Znacie producentów w Wieliczce?

CHatka-eKo

Posty: 8

 
Dokładnie. Tylko zastanawiam się nad kosztami. Pewnie takie innowacyjne rekuperatory nie kosztują tanio. Może jeszcze znajdzie się tutaj ktoś z poleceniem fachowca ze Skawiny lub okolic?

ja2210

Posty: 13

 
Tutaj link do strony fachowca od rekuperatorów w Wieliczce http://www.instalco-krakow.pl/rekuperatory.html. Montują i zapewniają nowoczesne urządzenia. Polecam również ze względu na cenę.

3_0Simer

Posty: 16

 
To może jak znacie wiecej fachowców w tym regionie, to piszcie. Im wiecej poleceń, tym lepiej. Wtedy można z każdym z nich się skontaktować i zapoznać z dokładną ofertą. Tak nawiasem mówiąc, podobno takie rekuperatory muszą być urządzeniami najnowszej generacji. Znacie producentów w Wieliczce?

eGall

Posty: 9

 
Mam podobny problem, bowiem rekuperatorów jest na rynku spory wybór. Może jednakże skorzystam z kompleksowej usługi w Skawinie i wtedy hydraulik zagwarantuje mi też centralę wentylacyjną. Podobno w Niepołomicach jest dobra firma.

Lupusx

Posty: 8

 
Instalowaniem rekuperatorów w Wieliczce zajmuje się dużo firm. To przede wszystkim hydraulicy, dla jakich takie instalacje to faktycznie żaden problem. Ja zdecydowałem się na rekuperację na etapie budowy domu i teraz mam już z głowy :) Polecam, bowiem faktycznie warty, tym niezwyklej że powietrze w Niepołomicach nie należy do najlepszej jakości.

Ambross

Posty: 4

 
O to doskonale się składa, albowiem ja też jestem z Niepołomic i myślałem, iż tutaj nie dotrze żadna profesjonalna ekipa. Co do montażu rekuperatorów jestem pewien, iż to sprawdzony sposób na oszczędności. Poszukuję firmy z Wieliczki, która będzie w stanie zagwarantować mi odpowiednie ceny.

Agulinek

Posty: 9