Dobry architekt

Dobry architekt

Witam. Inwestor poszukuje architekta którzy stworzy całościowy projekt hotelu na Mazurach. Zależałoby mi na nowoczesnym i efektownym designie ale nade wszystko aby sam obiekt był funkcjonalny, w pełni wykorzystywał dostępną przestrzeń itp. Polecicie kogoś sprawdzonego w boju?

Marioleczka 

Posty: 7

 
Dużo ludzi teraz korzysta z usług architektów już nie tylko przy stawianiu budynków, czy urządzaniu wnętrz ale nawet przy aranżacji ogródków przy domu. Jest moda na taką obsługę, każdy chce mieć – ładnie i funkcjonalnie.

3czex

Posty: 29

 
Podpowiem pracownię Kulińskiego, bardzo wszechstronna oferta, dobry i szybki kontakt, jeśli są jakieś pytania odnośnie projektu to zawsze służą tutaj pomocą, wyjaśniają, nie ma niedomówień. Pracownia ma swój portal na kulinskipracownia.pl. Ja zamawiałem u nich projekt domu jednorodzinnego i jestem bardzo zadowolony. Fajny, energooszczędny domek, idealnie rozplanowany też pod kątem działki, umiejscowienia.

Marioleczka

Posty: 9

 
Za mnę chodzi pomysł żeby zatrudnić architekta od aranżacji wnętrz. Chciałabym sobie przerobić poddasze i trochę brakuje mi koncepcji, zresztą ja jako laik to tego tak dobrze nie zrobię jak ktoś po studiach.

NHL-USA

Posty: 14

 
Sam szukam osoby która rozrysuje mi projekt mojego domu i mam trochę ból głowy z tym bo tak naprawdę nie wiem na co zwracać uwagę, czym się kierować szukając architekta, jakie są generalnie stawki itp....

sthEn

Posty: 7

 
Nikt mi do głowy nie przychodzi, ale podpytam. Mój brat się nosi z zamiarem postawienia swojego domu więc podejrzewam że już jakieś wici za architektem musiał rozsyłać.

Organiz34

Posty: 7

 
Coraz więcej się pojawia biur architektów ale wcale nie oznacza to od razu lepszej jakości usług. Wciąż żeby znaleźć dobrego fachowca z doświadczeniem i wyczuciem to jednak trzeba się trochę naszukać, napytać, porównać stawki.

Lalaeczk23

Posty: 12

 
Ciężko jest znaleźć dobrego architekta powiem szczerze, w każdym razie ja mam doświadczenia średnio udane. Albo ludzie byli mało pomysłowi i bardziej liczyli na to, że ja to ja wytłumacze jak ma projekt wyglądać, albo byli za bardzo kreatywni i odlatywali w swoich projektach gdzieś w okolice Jowisza...:P

Kitas

Posty: 13