domy z drewna

domy z drewna

Dzień dobry internecie ;-) Poszukuję dobrych firm robiących domy z drewna, chodzi mi o konstrukcje szkieletowe. Gdzie można zamówić projekt plus wykonanie za rozsądne pienądze?

Grażyna12

Posty: 7

 
Nie wiem kto zajmuje się domami z drewna na dobrym poziomie ale sam myślę o czymś takim. Dom to dom i nawet największy apartament w nowoczesnym strzeżonym osiedlu nie da takiej niezależności jak domek wolnostojący.

antonio44

Posty: 14

 
Ja jestem ciekawy jak wygląda izolacja w tych domach składanych w kilka dni z gotowych prefabrykatów. Z jednej strony niby te nowoczesne pianki i folie potrafią fajnie trzymać termikę, ale z drugiej...sam nie wiem.

stara444

Posty: 6

 
Będę chwalił MD Dom z Wodzisławia. Terminowi, rzetelni, dom taki jak chcieliśmy z żoną żeby był. Miałem wpływ na projekt, słuchali moich sugestii. A jeśli chodzi o całą robotę to zajęło im to może coś koło 3 miesięcy albo i mniej. Bardzo dobra termika i akustyka, powiem szczerze że nie spodziewałem się aż tak dobrej izolacji.

Aris

Posty: 20

 
Faktem jest że dom z drewna taki szkieletowy to można postawić bez porównania szybciej niż murowany.Taki murowany dom to można budować i budować i końca nie widać, a jak jeszcze pogoda nie dopisze to kaplica.

Hunka

Posty: 13

 
Jak już będę miał na tyle kasy żeby postawić swój dom to będę się chyba decydował włąśnie na coś z drewna. Cenowo wychodzi bardzo korzystnie i dom można mieć gotowy praktycznie z miesiąca na miesiąc bez czekania kilku lat.

Y_mery

Posty: 36