jakość powietrza a bieganie, poszukuję

jakość powietrza a bieganie, poszukuję

Słyszałem od znajomych, iż jest coś takiego jak kalkulator biegowy. Na nieszczęście nie wiem, na czym on polega i co się z nim sprawdza. Czy jesteście w stanie mi to wytłumaczyć? Na jakich stronach korzystać z kalkulatorów.

MBsmoke

Posty: 2

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

miko_poz

Posty: 6

 
Powiem Ci, iż jakość powietrza a bieganie to bardzo idealne połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, warto sprawdzać jakość powietrza na różnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

labuh

Posty: 4

 
Kalkulator biegowy najczęściej sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

Hihi_WWW

Posty: 4

 
Kalkulator BMI służy do tego, żebyś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on niezmiernie dobry, gdy wydaje Ci się, że masz niedowagę lub nadwagę. W bezproblemowy sposób można to obliczyć.

Herbuś

Posty: 4

 
Również słyszałam, iż jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednakże nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, iż te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

namok

Posty: 2

 
Powiem Ci, że kalkulator biegowy może pomóc nie jednemu biegaczowi. Na tej stronie inetrentowej możesz znaleźć najważniejsze informację, a także skorzystać z takiego kalkulatora biegowego https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy.

Jasio234

Posty: 3

 
Powiem Ci, iż należałoby sobie sprawdzić porządne tętno bieganie. Będziesz wówczas wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

valexy

Posty: 23

 
Kalkulator biegowy przeważnie sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób zbadać dystans, a także które tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

Hunka

Posty: 3

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas gigantycznego smogu mnóstwo zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niezmiernie źle wpływa na nasze zdrowie.

namok

Posty: 3