kancelaria odszkodowawcza

kancelaria odszkodowawcza

Potrzebuje kogoś kto jest na bieżąco z tematyką odszkodowań i będzie w stanie zaoferować pomoc jeśli chodzi o uzyskanie odszkodowania po wypadku komunikacyjnym. Jeśli ewentualnie jesteście na bieżąco z tematem i możecie coś sensownego podpowiedzieć to dajcie znać.

Jajcar4

Posty: 1

 
Poszukaj kogoś kto typowo zajmuje się odszkodowaniami i dobrze zna specyfikę tego tematu. Wtedy ta pomoc jaką ewentualnie będziesz mógł uzyskać też będzie na wyższym poziomie i moim zdaniem warto będzie z tego doświadczenia skorzystać. To szansa na uzyskanie faktycznie dobrego odszkodowania.

Klarka34

Posty: 2

 
Z ubezpieczycielami niestety jest tak, że to wszystko brzmi pięknie tylko w momencie, jak będziesz podpisywał umowę, a potem się okazuje, że to już tak dobrze nie wygląda, gdy od nich chce się coś uzyskać. Więc trzeba być ostrożnym i tutaj szukać pomocy prawników, którzy faktycznie znają tematykę ubezpieczeń i będą w stanie z taką sprawą sobie dobrze poradzić.

kerad17

Posty: 9

 
Osobiście mieliśmy z żoną wypadek, po którym ona już nie ma pełnej sprawności i nie mogła wrócić do pracy, a jednak uzyskanie odszkodowania graniczyło z cudem, Dopiero po kontakcie z kancelarią Merces () udało się nam jakoś to załatwić i oni zajęli się sprawą w taki sposób, że ostatecznie uzyskaliśmy odszkodowanie. Więc jeśli chodzi o ich pomoc to na pewno można na nich liczyć.

Hunka

Posty: 8

 
Pod kątem odszkodowań jest ten problem, że obecnie pojawia się bardzo wiele sytuacji, w których są klauzule wyłączające w umowie i potem ubezpieczyciele się migają od płacenia ubezpieczeń. Więc tak naprawdę trzeba bardzo dobrze znać prawo, żeby ewentualnie potem z nimi jakąś walkę podjąć i tutaj typowo kancelaria odszkodowawcza się przyda.

Morchepl

Posty: 15

 
Pracę kancelarii odszkodowawczych ocenia się przede wszystkim po tym jakie są efekty ich działań a więc czy były w stanie uzyskać odszkodowanie i to w takim charakterze musisz je sprawdzać, zobaczyć jak są oceniane przez klientów. Najlepiej wybierać takie, które działają prowizyjnie i płaci się im procent od tego co uzyskają.

Marioleczka

Posty: 2