pierwszy portal ogłoszeniowy branży beauty BEZPŁATNE ogłoszenia

pierwszy portal ogłoszeniowy branży beauty BEZPŁATNE ogłoszenia

Hejka, czy wiecie, gdzie w sieci można znaleźć listę fajnych szkoleń kosmetycznych? Chciałabym poszerzyć kwalifikacje, ewentualnie pójść na solidny staż. Podpowiedzcie proszę ciekawe rozwiązania :) Z góry dziękuję.

zenio30

Posty: 7

 
Na początku wystawiaj darmowe reklamy. Jak sprawdzisz, czy dany serwis już dobrze działa, wtedy przechodź stopniowo na wpisy sponsorowane.

Lupusx

Posty: 14

 
Najlepiej współpracować z portalami przeznaczonymi wyłącznie pod konkretne specjalizacje. Wtedy masz szansę na kontakt z ludźmi faktycznie zainteresowanymi. Ogólnobranżowe katalogi raczej się nie opłacają w dłuższej perspektywie.

Darth9

Posty: 24

 
Z mojego doświadczenia wynika, że warto zmieniać treść ogłoszeń na każdym serwisie, bo to jednak ma spory wpływ na pozycjonowanie. Kopia kopii po prostu się nie opłaca :P

vjakv

Posty: 5

 
Też miałem problem z odnalezieniem inwestora pod nowy salon SPA z nowoczesnymi technologiami. Mam u siebie komorę deprywacji sensorycznej, która pomaga klientom zrelaksować się w niesamowity sposób. Miałem pomysł, spory kapitał, a i tak brakowało. Udało mi się partnera naprawdę uczciwego odnaleźć przez beautyconnect.pl. Wystawiłem sponsorowane ogłoszenie (była też opcja darmowa, ale zależało mi na czasie). Otrzymałem naprawdę sporo odpowiedzi. Z 5 osobami nawiązałem wstępne kontakty. Ostatecznie pozostałem przy jednym inwestorze, który zamienił się z czasem w rzeczywistego partnera biznesowego i przyjaciela. Moja historia niech posłuży za przykład, jak jedno dobre ogłoszenia na solidnie prowadzonym portalu jest w stanie zmienić hipotetyczny biznes w interes zyskowny i przyszłościowy. Pozdrawiam gorąco :)

Wygodniś22

Posty: 18

 
Rozwijaj też dyskusje na forach lokalnych, dyskutuj z klientami. Ważne jest też szybkie odpisywanie na wiadomości, wyjaśnianie problemów. Teraz dla salonów kosmetycznych poleca się content marketing, współpracę z konkurencją, przekazywanie klientów, tworzenie dedykowanych kuponów rabatowych.

Black_Riot

Posty: 18

 
Fajnie działa idea mobilnych salonów kosmetycznych. U mnie połączenie stacjonarnego i mobilnego gabinetu kosmetycznego sprawdziło się rewelacyjnie. Grunt to monitorować stale rynek przez specjalistyczne serwisy.

tigra32

Posty: 10

 
Robię dwa razy w roku dni otwarte salonu kosmetycznego, do tego organizuję darmowe warsztaty dla klientek i specjalistów. Do tego rozdaję bardziej rozbudowane broszury dotyczące walki z trądzikiem lub innymi zmianami skórnymi. Dodaję do tego promocję w katalogach branżowych i na portalach ogłoszeniowych. Na brak klientów nie narzekam :)

Oct714

Posty: 12

 
Niestety teraz powstaje wiele bardzo podobnych do siebie salonów kosmetycznych, często w jednym mieście, dlatego warto wyróżniać się eksperckim wizerunkiem. Poproś najlepiej jakiś dobry portal ogłoszeniowy, aby przejął patronat nad twoim biznesem :) U mnie taka relacja mocno się opłaciła.

pawel253

Posty: 11

 
Bardzo dobrze w promocji biznesu kosmetycznego działa patronat poważnej instytucji branżowej. Patronat, darmowe próbki, jakieś merytoryczne wystąpienie to naprawdę niezła przewaga konkurencyjna.

cinto

Posty: 7