Pielęgnacja okolic oczu, Jelczu-Laskowicach

Pielęgnacja okolic oczu, Jelczu-Laskowicach

Cześć dziewczyny, co możecie powiedzieć o salonie kosmetycznym Centrum Wellness Gineka we Wrocławiu? Zamierzam się wybrać, ale wolałabym nie iść w ciemno.

Tenesy90

Posty: 16

 
Jeżeli nigdy nie byłaś w salonie kosmetycznym, zabierz ze sobą koleżankę i negocjujcie rabat na próbny zabieg. Bardzo często można ustrzelić fajną usługę. Teraz dobre centrum kosmetyczne jest na wagę złota.

esdoen1

Posty: 25

 
Miałam straszny trądzik i non stop chodziłam z mazidłami na sobie. Same pewnie wiecie, jaka to radość ciągle ukrywać się mocnym makijażem przed ludźmi. Znajoma kupiła mi w prezencie pakiet nowoczesnych zabiegów w Centrum Gineka (www.centrumgineka.pl) w Jelczu-Laskowicach. Ozonowe leczenie trądziku świetnie na mnie podziałało. Różnica na twarzy mniej więcej 90% czystości.

Alek33

Posty: 25

 
Zauważyłam, że efektywność zabiegów kosmetycznych wspiera zdrowy sen, lżejsza dieta, a przede wszystkim witaminy. Ja zamiast siłowni wybrałam laserową redukcję tłuszczu i przyznam, że o wiele lepsze wyniki niż po ćwiczeniach fizycznych.

PP_EQP

Posty: 30

 
Mogę polecić www.centrumgineka.pl pod względem depilacji laserowej. Oczywiście będziesz musiała się nastawić w razie czego na szereg zabiegów, żeby zauważyć trwały wynik. U mnie zauważalny efekt był po czterech zabiegach, a z tego co analizowałam konkurencyjne oferty to naprawdę niezła perspektywa. Ogólnie nie widziałam, żeby jakikolwiek salon kosmetyczny był tak bogato wyposażony.

Tomcio

Posty: 25

 
Chociaż niektóre zabiegi w salonach kosmetycznych wydają się drogie to bardziej się opłaca tutaj inwestować niż w chemię drogeryjną. Wyniki są znacznie lepsze po przeprowadzeniu serii zabiegów.

roudee22

Posty: 32

 
Chodzę co jakiś czas na depilację laserową. Myślę, że dobra sprawa, jeżeli możesz w siebie zainwestować. Długoterminowo i tak się zwracają wydatki na ostrza, kremy, a przede wszystkim czas.

12erBis

Posty: 26

 
Fajnie jest, jak podczas zabiegu siedzisz sobie w oddzielnym pokoju, a nie w ogólnej sali. O wiele lepszy klimat do relaksu. Ja bym na twoim miejscu przejrzała nie tylko ofertę, ale też galerię samego salonu, zobaczyła czy faktycznie mają indywidualne podejście, czy bardziej masowe.

roudee

Posty: 31

 
Jeżeli chcesz się odchudzić (100% skuteczności) to zamów sobie wizytę na zabieg Lipomax przez stronę www.centrumgineka.pl. W jednym zabiegu masz potencjał czterech technologii odchudzających. Po pięciu zabiegach mam rozmiar dwa razy mniejszy, a cellulitu zero. Cenowo rewelacja. Sprawdź sama. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Zajawka22

Posty: 26

 
Większość dobrych salonów kosmetycznych daje rabaty po zapisaniu się na FB i newslettera, dlatego warto poobserwować trochę oferty i skorzystać z potencjału obniżenia ceny :)

VaPeR23

Posty: 26