Dobra kosmetyczka w Katowicach, kogo polecicie ?

Dobra kosmetyczka w Katowicach, kogo polecicie ?

Mam dylemat co do salonu fryzjerskiego w Cieszynie. Potrzebuję znaleźć fryzjera na ślub, więc zależy mi na maksymalnie najlepszej jakości. Jak kogoś możecie polecić, to z góry ślicznie dziękuję. Pozdrawiam.

Kidi

Posty: 5

 
Dokładnie tak jest. Bowiem dobry fryzjer w Katowicach wcale nie musi być wielkim salonem fryzjerskim. Przecież to chodzi o fryzjera i jego umiejętności. Jest wielu porządnych fryzjerów, którzy pracują w małych salonikach. Na przykład takich osiedlowych. No natomiast pytać zawsze należałoby.

wom_ww

Posty: 19

 
To może tutaj http://www.stepienkosmetyka.pl. To dobry salon fryzjerski w Cieszynie. Dokładnie firma rodzinna od 20 lat w naszym mieście. Myślę, iż będziesz zadowolona.

kombo87

Posty: 16

 
Podoba mi się pomysł z makijażem permanentnym. Sprawdzałam w Katowicach robią go w wielu gabinetach. Ale żebym była pewna, to jednak potrzebuję zdecydowanie więcej informacji. Chyba po prostu udam się do salonu, żeby porozmawiać

rodowdy09

Posty: 36

 
Zawsze pytam i sprawdzam usługodawców. Jestem wtedy pewna, że dobrze trafiłam. Miałam ostatnio podobny dylemat w dobrym fryzjerem w Katowicach. W końcu udało mi się znaleźć świetny salon i to nawet blisko osiedlowy, o którym nie wiedziałam, że ma aż takie powodzenie.

johncena67

Posty: 16

 
Mnie również zależy na dobrej kosmetyczce w Katowicach. Jak widzę już pojawiła się jakaś alternatywa, więc czekam na więcej cierpliwie. Mam nadzieję, że będziecie mogli pomóc osobom takim jak ja :) Potrzebuję naprawdę dobrych usług. Nie mam zamiaru trafić na jakiś początkujący salon, który dopiero stawia pierwsze kroki.

urszulka34

Posty: 12