gabinet medycyny esttycznej Warszawa

gabinet medycyny esttycznej Warszawa

Dzień dobry dziewczyny! Szukam dobrze prowadzonego gabinetu kosmetycznego w Warszawie. Mieszkam w stolicy dopiero od paru tygodni i jeszcze nigdzie nie byłam...a muszę koniecznie zapisać się gdzieś na laser...juz to sobie obiecuje od dłuższego czasu ale teraz podjęłam decyzję – włosy pa pa! :)

Oleczka1

Posty: 3

 
Laser z tego co ja wiem to trzeba powtarzać ale na pewno rzadziej niż powtarza się normalne golenie...ja to nogi muszę praktycznie codziennie depilować jak jest lato i chodzę w sukience czy krótszych spodenkach...bardzo uciążliwe i denerwujące.

Hihi_WWW

Posty: 3

 
W pewnym wieku już warto o siebie dodatkowo zadbać. Jednak skóra starzeje się wyjątkowo szybko. Nie wiem...mięśnie w miarę długo zachowują dobry stan, serce, wątroba....a w każdym razie ich starzenia nie widać :)) A skóra jak się robi mniej elastyczna to widać od razu gołym okiem.

Penio

Posty: 8

 
Mojej siostrze to z przebarwieniami bardzo pomogli normalnie w salonie urody, ale tam też mieli gabinet medycyny estetycznej. Nie wiem dokładnie jak ta firma się nazywa ale mają chyba swój punkt niedaleko placu Wilsona w Wwa.

Czarek

Posty: 4

 
Ciężko mi tak kogoś szczególnie doradzać bo u kosmetyczki to byłam w życiu raz i to była moja koleżanka :P robiła mi prywatnie manicure przed moim ślubem i super jej to wyszło, powinna otworzyć swój gabinet, ma talent do tego.

aminotos

Posty: 7

 
Chodzi mi po głowie kilka rzeczy związanych z botoksem czy kwasem hialuronowym ale nie ukrywam że troche się tych rzeczy boję. Powinnam? :)

Lupusx

Posty: 7

 
Od kilku miesięcy jestem klientką Beauty Skin i sobie ich bardzo chwalę. Cała moja przygoda z tym gabinetem urody zaczęła się od depilacji laserowej. Świetna sprawa polecam każdej kobiecie. Nie trzeba się męczyć z maszynkami i regularnym goleniem...dla mnie to była trauma. Teraz mam spokój, skóra gładka jak u niemowlakczka ;-))

TomekK

Posty: 8

 
Ja mam zmarszczki odkąd sięgam pamięcią, jeszcze jak chodziłam do liceum to już miałam na czole poprzeczne paski. Nie wiem czy coś się da w ogóle z tym zrobić? Te moje zmarszczki to chyba są jakoś genetycznie uwarunkowane, bo mama ma bardzo podobne.

bialeiczar

Posty: 6

 
Ja się zastanawiam nad usunięciem swojego tatuażu ale trochę się boję ewentualnego bólu. Dobrze pamiętam jak 10 lat temu robiłam sobie tatuaż to bardzo źle to zniosłam, bolało strasznie, może też dlatego że robiłam go na brzuchu czyli miejsce generalnie z dość delikatną skórą.

Klaudi

Posty: 13