Pedicure

Pedicure

Chcę, żeby ktoś pomógł mi w doborze odpowiednich zabiegów na twarz. Ogólnie to mam sporo przebarwień i skóra nie wygląda najlepiej. Próbowałam już różnych preparatów i nic nie pomaga. Jaka kosmetyczka byłaby w stanie poratować?

Fowl1990

Posty: 13

 
Już teraz w tych salonach kosmetycznych to dbają o to, żeby pracowały tam osoby, które się znają na rzeczy. Robią im tam regularnie jakieś szkolenia, edukują, więc myślę, że o jakość usług to nie trzeba się bać. Podobnie jak o jakość kosmetyków i narzędzi, którymi pracują.

Airon

Posty: 25

 
Przyjemna atmosfera panuje w salonie urody Marilla na Wojska Polskiego. Regularnie się tutaj umawiam na strzeżenie i czesanie. Pani Ania jest niezwykła jeśli chodzi o strzyżenie. Po pierwsze nie brakuje jej kreatywności, a po drugie ma fach w ręku. Jak chwyta za nożyczki to aż się w oczy rzuca wielka wprawa.

QzyN72

Posty: 37

 
Słyszałam ostatnio o jednym niemiłym wypadku, że kobietę zarazili niesterylnymi narzędziami podczas manicure...Tutaj trzeba uważać i pytać na wszelki wypadek, czy używają przyrządów bezpiecznych, czystych i tak dalej.

qKy44

Posty: 23

 
Sama chciałabym się gdzieś umówić na pedicure i nie wiem gdzie się wybrać. Różne opinie do mnie dochodzą od znajomych. Jedne polecają dany salon, a inne mówią, że nie warto tam iść:P I weź tutaj bądź mądra :)) Najlepiej to się jednak przekonać osobiście.

Annnna1

Posty: 33

 
Mnie się pierwszy raz w życiu zdarzyło, że kosmetyczka dobrała odpowiednie zabiegi, dopasowane indywidualnie do specyfiki mojej skóry...Także jakbym miała polecać to Marię z salonu Marilla która pomogła mi pozbyć się odbarwień. Moim zdaniem jak na tę klasę zabiegów, to ceny mają baaardzo przystępne.

Aleksandeeer

Posty: 38

 
Moim ulubionym zabiegiem jest zdecydowanie masaż z wykorzystaniem plastrów ziołowych. Dziewczyny, jakie to jest przyjemne! A jak świetnie regeneruje skórę, umysł i ciało. Zdecydowanie polecam!

Liand

Posty: 31

 
Z tych salonów, które miałam okazję poznać to najlepiej prezentuje się Salon urody Marilla Ceny rozsądne, częste rabaty, dobre kosmetyki, no i fachowe panie. Pani Maria, która jest właścicielką salonu jest prawdziwą cudotwórczynią. Dzięki zabiegom na twarz, które mi zrobiła odmłodniałam przynajmniej 10 lat :D Powaga!

Halo57Bimerrr5

Posty: 22

 
Różne SPA zwiedziłam w ostatnim czasie i najlepiej wspominam obsługę w Marilla. Wszystkie Panie tam to naprawdę super babki. Profesjonalne, miłe, rozmowne. Bardzo polecam. Zwłaszcza robią świetny manicure i zabiegi na twarz. Super.

Jamniczek3

Posty: 17

 
Dopiero za dziesiątym razem udało mi się znaleźć naprawdę fajnego fryzjera. Oczywiście mężczyznę...coś w tym jednak jest, że podobnie jak w przypadku gotowania, tak samo w przypadku strzyżenia najlepsi są panowie...ciekawe w sumie:)

phonik

Posty: 22