Manicure wrocław

Manicure wrocław

Cześć. Chcę zrobić ładny manicure. Polecicie mi jakiś sprawdzony salon kosmetyczny z Wrocławia? Gdzie robicie takie zabiegi?

Yuri20

Posty: 9

 
Zajrzyj sobie na stronę salonu www.manicurepedicurewroclaw.pl . To nowe miejsce na mapie Wrocławia, planuję się wybrać na manicure, bo jest niedaleko od mojej pracy. Po zabiegu na pewno podzielę się swoimi doświadczeniami o jakości wykonania.

edyta123

Posty: 10

 
Wiele zależy od tego, czego od salonu oczekujemy. Wiele pań wybiera salony kosmetyczne w oparciu nie tylko o jakość wykonania samych zabiegów, ale i bierze pod uwagę wystrój. Zawsze fajnie jest, jak taka wizyta pozwala się zrelaksować, oderwać od dnia codziennego.

heeroo

Posty: 14

 
Ja mogę Ci polecić manicure japoński. Wydaje mi się, że jest znakomitą alternatywą dla modnego manicure hybrydowego. Na paznokcie nanosi się tutaj specjalną odżywkę i puder. Dzięki temu są zdrowe, pięknie się prezentują, a efekt jest bardzo dyskretny (jakoś nie przekonałam się do krzykliwych paznokci).

Thi3f

Posty: 17

 
Najczęściej robię manicure francuski. Jakoś nie przekonałam się do długich paznokci z wzorkami. Wolę elegancki, dyskretny efekt.

xtigerx

Posty: 23

 
Ja mogę Ci polecić manicure hybrydowy. Paznokcie doskonale się prezentują, płytka nie odpryskuje, jest bardzo trwała. Moim zdaniem to świetny zabieg dla osób, które chcą, aby ich paznokcie dobrze prezentowały się na co dzień.

TomekK

Posty: 10

 
Bardzo podobają mi się wzorki na paznokciach. Na uczelni mam taką koleżankę, która cały czas ma jakieś oryginalne rysunki, kolory. Ostatnio miała na płytce mini-zdjęcia. Mówiła, że robiła to w jakimś nowym salonie za pomocą specjalnej drukarki do paznokci.

ajhhopek

Posty: 33

 
Zawsze wybieram manicure i pedicure klasyczny. Jakoś nie mam zaufania do nowości. Wolę, żeby paznokcie wyglądały estetycznie i dyskretnie.

Klarka45

Posty: 13