wyposażenie salonów i gabinetów kosmetycznych

wyposażenie salonów i gabinetów kosmetycznych

Gdzie znajdę hurtownię z dobrymi cenami na profesjonalne kosmetyki fryzjerskie i sprzęt do salonu? Chodzi mi o miejsce, gdzie kupię zarówno jedno jak i drugie.

turysta00

Posty: 12

 
https://www.mimari.pl– Tu znajdziesz wszystko, co jest potrzebne. Doskonałe kosmetyki, sprzęt, wyposażenie. Wg mnie zaletą tego sklepu jest świetny kontakt z obsługą i fakt, że mogę im zaufać, ponieważ potrafią doradzić w zakupach, pomóc, a jednocześnie nie mam poczucia, że ktoś coś mi wcisnął.

gruszkk7

Posty: 18

 
Oj, szkoda, że nie zanotowałam sobie nazwy tej hurtowni, gdzie kupowałam gdy jeszcze miałam swój salon.

Dax90

Posty: 18

 
Dobrze, jeśli jest wszystko w jednym, ale czy wtedy obsługa zna się na całości asortymentu? Ja wolę małe sklepy, ale takie, gdzie się specjalizują w czymś konkretnym. Chociaż fakt, to nie jest specjalnie wygodne.

mirekp2005

Posty: 21

 
Nie znam hurtowni, ale wlaśnie mam pytanie w związku z tym – czy osoba prywatna też może sobie kupić takie profesjonalne kosmetyki?

grzes3345

Posty: 14

 
Niestety nic nie polecę, bo kupuję w wielu różnych sklepach. Szczerze mówiąc też szukam hurtowni, żeby wszystko było na miejscu.

miko_poz

Posty: 15

 
Myślę, że warto postawić na firmę, która ma wszystko na miejscu i potrafi doradzić. Ja niestety musiałam zamknąć gabinet ze względu na zwiększenie kosztów wynajmu lokalu, ale męczyło mnie to ciągłe zamawianie w różnych miejscach. Bo jedni nie mieli tego, a inni tamtego...

Kajkaa

Posty: 28