makijaż lublin

makijaż lublin

Dzień dobry. Interesuję się makijażem i stylizacjami. Chcę się rozwijać w tym temacie. Dlatego szukam dla siebie jakiegoś intensywnego szkolenia. Macie namiar na dobrą szkołę, kurs?

Shasio

Posty: 15

 
Dużo jest takich programów w tv o metamorfozach. Na przykład słynny jest Gok Wan z Anglii, który ma faktycznie do tego smykałkę. Inni mnie jakoś nie przekonują tymi swoimi pomysłami, ale ten facet jest dobry.

Woli007

Posty: 20

 
Nie wiem, nie znam się, zarobiona jestem ;P Tak serio, to naprawdę nie wiem gdzie by warto się umówić na makijaż, wizaż, stylizację i inne takie. Nigdy z takich rzeczy nie korzystałam w swoim długim życiu;-))

korasek

Posty: 22

 
Wiesz co, ja się umówiłam w jednej firmie na metamorfozę. To będzie jakoś za tydzień robione. Mają dla mnie wybrać makijaż, fryzurę, biżuterię, no i kilka ubrań na różne okazje. Dam znać jak poszło i czy warto do nich uderzyć.

Woodnik64

Posty: 38

 
Nie mój temat. Nie doradzę. Raczej omijam wszelkie kosmetyczki szeroki łukiem. Po prostu nie mam ani na to czasu, ani pieniędzy...

Lupusx

Posty: 21

 
Świetnie podejście do klientek ma pani Butryn z portalu www.wizaz.lublin.pl. Robiłam u niej szkolenie dla makijażystek, ale wcześniej byłam jej klientką;)) Ona jest pasjonatką i tak mnie zaraziła tym tematem, że sama postanowiłam się podszkolić:))

Lalka

Posty: 26

 
Ja tam jestem zdania, że nie ważny wizaż, ani stylizacja, ważne to co się ma w duszy;)) Jak jest się pozytywnie nastawionym do życia, to można wyjść na miasto nawet w worku po ziemniakach i będzie stylowo ! ;D

repta32

Posty: 17

 
Coś mi kumpela ostatnio przeburkiwała, że chce się szkolić na stylistkę, ale nie wzięłam tego na poważnie:P Można ona coś będzie wiedzieć na temat takich kursów makijażu...Popytam i odpiszę!

Saren77

Posty: 19

 
Mnie się szykuje moje wesele i ślub, także powoli się za dobrym studiem urody rozglądam. Przydałaby się jakaś doświadczona kosmetyczka z pomysłami.

yaoks

Posty: 24

 
Jestem zachwycona metamorfozą jaką wykonała dla mnie Monika Butryn! Tę panią mogę polecić. Pomogła mi w każdym aspekcie – dobrała typ i kolory makijażu, ustaliła dla mnie optymalną fryzurę i zrobiła prawdziwą rewolucję w garderobie. Na stronie www.wizaz.lublin.pl znajdziesz szczegółowe info na temat tego co wchodzi w skład – metamorfozy.

Klaudiaa

Posty: 28