Nowoczesny peeling wodno-tlenowy

Nowoczesny peeling wodno-tlenowy

Mam zamiar isć pierwszy raz w życiu na peeling medyczny i nie wiem do którego salonu dobrze byłoby się umówić. Czy mogłybyście napisać kilka słów i polecić mi jakis gabinet na Ursynowie ?

Axer19

Posty: 21

 
Temat trądziku to połowa mojego życia;/ Dopiero ostatnio udało się coś zaradzić. Pomógł mi bardzo gabinet Magic Look na Belgradzkiej. Wykonano mi tutaj pełen pakiet peelingu medycznego i efekty są i to naprawdę duże! Powiem tak – sam zabieg trochę jest niekomfortowy, ale można przeżyć, zwłaszcza jak się widzi przed oczami cel, czyli nową piękną skórę, bez krostek.

Kaazz

Posty: 20

 
Dziewczyny, któraś robiła sobie powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego? Wyglądają teraz naturalnie? Usta po takim zabiegu nie bolą? Pytam bo się chyba zdecyduję na coś takiego.

esdoen1

Posty: 24

 
Cześć. Jakiś czas temu znalazłam fajne ceny na profesjonalne zabiegi na gruponie. Można od czasu do czasu trafić tam na fajne promocje. Na przykład makijaż permanentny zrobiłam sobie ze zniżką 30 procent.

Nowe2014

Posty: 24

 
Hejo...Ostatni raz u kosmetyczki byłam rok temu na malowaniu paznokci, także większej wiedzy na temat takich salonów to nie mam niestety...Raczej stawiam na domowe sposoby walki o piękniejszą skórę ;)

maarcusKing

Posty: 39

 
Trochę mam doświadczenia jeśli chodzi o botox. Korzystałam z tego typu zabiegów w gabinecie Magic Look na Belgradzkiej . Jestem bardzo zadowolona.

wiesiekj

Posty: 23

 
No, dobry lifting to by mi się przydał, nie powiem, że nie. Jedna moja znajoma mnie namawia od pewnego czasu, ale jakoś ciągle mam jakieś wymówki:P Trochę mi kasy szkoda mimo wszystko...

Fifczak90

Posty: 30

 
Miałam robiony kilka tygodni temu lifting za pomocą Lipo Max i naprawdę zabiegi spełnił moje oczekiwania w stu procentach. Dokładnie takich efektów się spodziewałam.

Bany07

Posty: 15