instruktor samoobrony, poszukuję !

instruktor samoobrony, poszukuję !

Znacie jakiegoś instruktora samoobrony, który organizuje indywidualne zajęcia? Byłoby dobrze gdyby posiadał uprawnienia czy jakieś certyfikaty, które potwierdzają jego umiejętności.

ignacyy

Posty: 1

 
U nas zebrałyśmy się w cztery osoby i takie kursy wyszły wtedy taniej. Chyba była to połowa ceny. Nie uważam żeby takie zajęcia grupowe były gorsze. Również wszystkiego się dowiedziałyśmy i jesteśmy bardzo zadowolone.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, ale niestety za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, ale jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dziś nie można się czuć bezpiecznie, wobec tego pożądane byłoby wiedzieć jak się można będzie bronić.

Bankowy

Posty: 2

 
Najistotniejsze jest to żeby od instruktora samoobrony zdobyć wiedzę. Techniki trzeba będzie szkolić po kursie. O tym mnóstwo kobiet zapomina. Kurs to nie wszystko, trzeba jeszcze szkolić się żeby tego wszystkiego, co na kursie się dowiedziałyśmy nagle nie zapomnieć.

Marioleczka

Posty: 11

 
Zaletą według mnie jest to, iż można się zapisać na kursy bez względu na to ile ma się lat. Każda kobieta może dowiedzieć się jak należy się bronić w trudnych sytuacjach.

090913123

Posty: 17

 
Dawno temu chodziłam na kurs samoobrony, natomiast stosownie to nic z tego nie pamiętam. Nie przykładało się do tego uwagi, a szkoda, bowiem nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda.

Gamess2

Posty: 26

 
Indywidualne zajęcia jak i grupowe prowadzi instruktor samoobrony tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Znajome korzystały już z jego usług i są zadowolone.

Marioleczka

Posty: 5

 
Bez problemów można odnaleźć kogoś, kto nauczy nas samoobrony. Jest to dość popularne, dlatego każda z nas znajdzie takie miejsce. Trzeba tylko dobrze szukać w swoim mieście.

yarofe

Posty: 4

 
Jest sporo kursów samoobrony, niemniej jednak osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to rzeczywiście bardzo dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego warto z takiej oferty sięgnąć. Trzeba dbać o własne bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

anex

Posty: 35

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się wielu rzeczy. Mam większą pewność siebie, bo wiemy, że w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

namok

Posty: 9